אנו מאמינים בשותפים שלנו ובערך שהם מביאים עמם.

קהילת הלקוחות והספקים שלנו מתעצמת מידי יום ואנו תמיד מחפשים שותפים עסקיים בכדי למקסם את הערך הטכנולוגי ולתת מענה לצרכים שעולים מהשטח ובכך לממש את הפוטנציאל העסקי עבור השותפים שלנו.

בניפנדו פיתחנו גישת סחר שיתופי בפלטפורמה המאפשרת לקונים ולספקים למקסם את הערך שלהם ע”י ההשתתפות בקהילת הסחר של ניפנדו ושילוב של ספקי פתרונות ושירותים משלימים מהטובים ביותר והכל בכדי להביא ערך מוסף למשתמשים ולקוחות שלנו.

בין השותפים העסקיים שלנו נמצאים ספקי תוכנה ושירות משלימים, חברות יישום והטמעה(אינטגרטורים), חברות ייעוץ וסוכני טרנספורמציה דיגיטלית העובדים עם אירגונים בכל העולם.

Infosys

Infosys היא מובילה עולמית בתחום הדור הבא של שירותים דיגיטליים וייעוץ.
החברה מאפשרת ללקוחות ב-45 מדינות לנווט את השינוי הדיגיטלי שלהם.

EDGEVERVE

EdgeVerve Systems, חברת בת בבעלות מלאה של Infosys.
החברה מפתחת מוצרי תוכנה חדשניים ומציעה אותם במקום או בפלטפורמות עסקיות המתארחות בענן.

SYNERTRADE

Synertrade מפתחת ומטמיעה טכנולוגיות תוכנה מומלצות על מנת להגדיל את הפוטנציאל החדשני, התחרותיות והפרודוקטיביות של חברות. Synertrade מספקת מגוון יישומים ייעודיים לתהליכים עסקיים ב: - שרשרת רכישה ואספקה (BUY) - ניהול ושליטה בביצועים (PERFORM) ל Synertrade יותר מ -225 לקוחות ברחבי העולם, ביניהם 50 חברות Fortune 1000 ושש חברות DAX רשומות. Nipendo ו- Synertrade מציעים one-stop-shop ללקוחות המחפשים את הפתרון המתקדם והמקיף ביותר לכל צרכיהם החל ממקורות ועד חשבוניות.

RDS

המטה הראשי שלו בפורט לודרדייל, פלורידה, Rapid Deployment Solutions (RDS) הוא מוביל במתן אסטרטגיה, תכנון ויישום של פתרונות ניהול תוכן ורשומות ואוטומציה של תהליכים תוך התמקדות בתהליכי P2P ובאינטגרציה של SAP.

COSIGN

ספקית עולמית של פתרונות חתימה דיגיטלית חסכונית לתעשיות כמו מדעי החיים, בריאות, ממשל והנדסה. ARX מסייע לעסקים לאבטח, לייעל ולגדול את התהליכים העסקיים שלהם ואת עסקאותיהם באמצעות בקרות נאותות הנדרשות בחקיקה, רגולציה ושיטות עבודה מומלצות בענף. פתרונות ARX משמשים חברות וארגונים כמו פייזר, שרינג, מדיטטה, קליפון, הרבלייף, בתי משפט בארה"ב, משרד האנרגיה, סן פרנסיסקו, הצי המלכותי הבריטי, הסנאט האיטלקי, בית המשפט העליון של הולנד, קרדיט סוויס. , אייפקס, נאס"א וה- FBI בממשל הפדרלי.

Nipendo ו- ARX מביאים עננים חתימה דיגיטלית למסמכים. המאפשר לאלפי שותפים עסקיים להחליף מסמכים עסקיים בצורה מאובטחת ביותר מכל מקום ובכל זמן.

TOP IMAGE SYSTEMS

Top Image Systems ™ Ltd (TIS ™) היא ספקית עולמית מובילה של פתרונות OCR (זיהוי תווים אופטי). TIS מספקת את הטכנולוגיה להפוך אוטומטית כל סוג של מסמך בכל צורה שהיא לנתונים אלקטרוניים. Nipendo ו- TIS איחדו כוחות כדי לספק לארגונים את היכולת לשלב מסמכי נייר (למשל חשבוניות) בתהליכי ה- Procure-to-Pay האוטומטיים שמאפשרים ענן הספק של Nipendo.

TIS הוקמה בשנת 1991 והיא חברה ציבורית הנסחרת בנאסד"ק (סמל: TISA) וב- TASE

Coinsico

Coinsico LTD הוקמה בשנת 2011 על ידי יועצים המובילים פתרונות ופרויקטים בתחום ה- ERP / CRM של SAP במשך שנים רבות בענפי ה- SAP העולמיים. החברה מתמחה במגוון פלטפורמות בסביבת SAP ומאגדת מומחים מובילים מתחומי הפיתוח וארכיטקטורות מערכות SAP. עם הניסיון שלנו אנו מצליחים לתת ללקוחותינו פתרונות חסכוניים לכל דרישת פיתוח IT של SAP.

Invoice4u

השילוב של ניסיון רב-שנים בייעוץ וליווי לעסקים, יכולות מקצועיות מוכחות בתחום הנהלת חשבונות וראיית חשבון, וכן יכולות פיתוח ובניית תוכנות בטכנולוגיות אינטרנט מתקדמות – תרם לבניית Invoice4U והפיכתה לתוכנה המובילה בישראל בתחום הפקת החשבוניות באינטרנט.

Complete

חברת קומפליט הינה ספקית פתרונות לניהול ארגונים עסקיים מהבולטות בישראל, מאז הקמתה בשנת 2001. כשותף עסקי של חברת SAP, אנו בעלי שנים רבות של ניסיון והתמחות בהטמעת מערכת SAP Business One.