ניפנדו – אנחנו לא רק פורטל ספקים

ניפנדו (B-DOX) לא רק מעבירה מסרים בין הארגון לספקים שלך, ניפנדו תנהל תהליכים עסקיים בודקת ומאמתת נתונים הינה פלטפורמה  חדשנית מבוססת ענן עם ליבה טכנולוגית מבוססת מנוע חוקים RPA (Robotic Process Automation)  ייעודי לניהול ואוטומציה של תהליכים בשרשרת האספקה הפיננסית בארגונים (רכש, לוגיסטיקה והתחשבנות) הנתמכת באמצעות תשתית מיסור (B2B) חכמה המבצעת העברה אוטומטית של המסרים בין הארגון לספקים באמצעות פורטל ספקים מתקדם.

בפלטפורמת ה-B2B מאפשרת חיבור מהיר ופשוט של שותפים עסקיים לצורכי מסחר אלקטרוני באינטגרציה מלאה.

הפלטפורמה של Nipendo כוללת שלושה מרכיבים מרכזיים המהווים יחד פתרון רחב ומקיף להעברת כל המידע והמסמכים הכלולים בתהליכי הרכש, האספקה והתחשבנות ובאופן באופן שיתאים ליישום מהיר וגמיש עבור כל סוגי הלקוחות, עם יכולת לתמוך בשינויי בתהליכים העסקיים, לאורך זמן וללא תוספת עלות ללקוח.

  • לשכת שירות לאיסוף, סריקה, בדיקה וארכוב של חשבוניות ספקים.
  • תשתית מיסור (B2B) המבצעת ומנהלת את ההעברה האוטומטית של המסרים
  • פורטל ספקים אשר מאפשר הצגה, ניהול ויצירת המסמכים העסקיים.

ביחד, שלושת הרכיבים אלה במערכת מומשו באופן אינטגרלי כל התהליכים וכל היכולות הנדרשות ליישום מערכת B2B ופורטל ספקים,

במהלך השנים יישמה החברה פתרונות B2B ומיסור אלקטרוני אצל אלפי לקוחות ובמגוון רחב של תהליכים עסקיים וארגוניים. לחברה ניסיון רב ביישום פתרונות אלה בתהליכי שרשרת האספקה, תהליכי התחשבנות וחשבונית דיגיטלית, תהליכי סחר חוץ ושילוח, תהליכים אדמיניסטרטיביים, ותהליכים נוספים.

תשתיות ה B2B ומיסור אלקטרוני של Nipendo נותנים פתרון מהיר ויעיל לאוטומטציה של תהליכים עסקיים לרבות תהליכי הרכש והשרשרת האספקה כמפורט במכרז זה (הזמנות, אספקות וחשבוניות). המימוש הטכנולוגי של  פתרונות אלו, הוא בסופו של דבר, חיבור וקישור בין מערכות המידע. במהלך השנים פיתחה Nipendo עשרות ממשקים סטנדרטיים למערכות שונות כמו פריוריטי, SAP, ORACLE APP., חשבשבת ומערכות נוספות, וכן מספר רב של רכיבי תקשורת עבור מירב הממשקים הסטנדרטיים הקיימים – Web Service, EDI, Cyber Ark, BizTalk ועוד. ממשקים אלה מאפשרים אינטגרציה מהירה באתרי הקצה, כך שלקוח/ספק יכול להתחבר לפלטפורמת ה B2B של Nipendo גם באמצעות ממשקים סטנדרטיים עימם הוא עובד, ללא צורך בפיתוח חדש בכל פרויקט.