תהליכי הטמעה מורכבים פה אנחנו נכנסים לתמונה

זקוק לפיתרון שיכול להתמודד עם יותר מסתם ניירת רגילה?

קישוריות B2B ללא צורך במיפוי נתונים

  • בטל את הצורך במיפוי נתונים פרטני ומסובך עבורך ועבור הספקים שלך
  • חבר אלפי ספקים בכל שבוע
  • הבא לניצול מקסימלי את קישוריות ה-B2B הקיימת
  • קצץ את העלויות לשבריר ממה שאתה משלם היום

מימוש אינטגרציה B2B עם מינימום עבודה בצד של ה-IT

הפלטפורמה של ניפנדו מבטלת את הצורך במיפוי שדות נתונים בשלב האינטגרציה והצורך בקשירת שדה אחד לאחד על ידי הפיכת הנתונים בצורה אוטומאטית לשפה אוניברסלית, מילון ייחודי שנבנה על ידי ניפנדו. מיפוי הנתונים שמועברים בין הקונה לספק מתבצע בניפנדו.

התוצאה היא אינטגרציה מהירה עם מערכות ERP מקומיות ומבוססות ענן, תוך ניצול ההשקעות שביצעת בתשתית קיימת ומאפשרת לך ולספקים שלך להתקדם לרמה חדשה של שיתוף פעולה
לאורך כל תהליך ה- P2P.

שיתוף פעולה עם כל הספקים שלך

עלויות המאמץ של אינטגרציה חד פעמית מגבילה אותך מלהתקדם, חושב שחיבור B2B שמור רק לספקים הגדולים עם אפשרויות המימון הבלתי נגמרות. לא עוד! עם הארכיטקטורה הייחודית של ניפנדו סוף סוף מתאפשרת העלאה מהירה, פשוטה וזולה של ספקים. פלטפורמת ה- B2B של Nipendo מאפשרת לארגון שלך לשתף פעולה עם מאות ואלפי ספקים באותו אופן שעד כה היה שמור רק לאירגונים הגדולים, ומספק ROI מהיר לך ולמחלקות הסחר באירגון.

מגוון פתרונות חיבור לכל הספקים

ניפנדו מציעה מגוון פתרונות קישוריות לספקים המתאימים לחברות בכל הגדלים, החל בפורטל מבוסס אינטרנט שילוב קישוריות B2B מלא ועד לאפליקציה ייעודית בכף היד ומיילים. אנחנו מבינים שכל הספקים שלך צריכים להיות חלק מהתהליך השלם. ללא קשר לשיטה שנבחרה, החיבור לפלטפורמת ניפנדו הוא מהיר ופשוט, ללא התאמות אישיות מורכבות, מיפוי נתונים או שינויים בתהליכים עסקיים קיימים. אנחנו משתלבים בקיים.

קבל את כל העזרה הדרושה לך ולספקים שלך

פורטל הספקים של Nipendo קל מאוד לשימוש, Nipendo למרות זאת אנו מציעים לספקים שלך את כל העזרה שהם צריכים במהלך החיבור לתהליך ומעבר לכך.
ניפנדו תציע תוכנית עבודה לרישום וחיבור ספקים עם מתודולוגיות עבודה ברורות וצוות ייעודי בכדי לתמוך בתהליך פנים אירגוני ואל מול הספקים. בנוסף יש לנו אמצעים דיגיטלי כמו מרכז ידע, צ’אט אנושי לשאלות ותשובות בזמן אמת, סרטוני הדרכה ועוד.
התוצאה: השקה מהירה, חיבור כל הספקים וללא עומס על הצוות שלך.