אוטומציה בכספים - רק כאשר עושים את זה נכון?

חשבונית דיגיטלית זה לא מספיק

אמנם חשבונית דיגיטלית היא צעד ראשון הכרחי לקראת ביטול תהליכים מבוססי נייר, אך היא רק מחליפה את צוואר בקבוק הנייר באמצעות דואר אלקטרוני וקבלת החשבונית בצורה של  PDFלרוב, חשבונית דיגיטלית לא מבטיחה התייעלות בתהליכים העסקיים בארגון שלך.  

חשבונית דיגיטלית בשילוב עם אוטומציה = רווח אמיתי

חשבונית דיגיטלית בניפנדו שונה באופן מהותי מפתרונות חשבונית אלקטרונית קונבנציונאלית, אנו משלבים אוטומציה כחלק מתהליך שלם מהרכש לתשלום במקום ניהול של מסמכים בודדים. כל חילופי מידע בינך לבין שותפי המסחר שלך(הספקים) מכילים את כל ההקשר וההיסטוריה של שבתהליך ה P2P. כאשר מתקבלת חשבונית ספק, ניפנדו כבר מודעת לכל ההיסטוריה של ההזמנה, כולל התמחור והתנאים, האם הסחורה התקבלה, מתי ובאיזה מצב. 

בהתבסס על הבנה זו וניתוח ההקשר בתהליך, ניפנדו יכולה לאשר אוטומטית את החשבונית לתשלום ללא כל מגע ידני, או להחזיק אותה ולבקש מהספק לתקן אי התאמות.  
רמה מורכבת זו של מטא נתונים המצורפת לכל מסמך מאפשרת לך להגדיר דרכים  
ספציפיות מאוד לטיפול בכל חשבונית, וכתוצאה מכך להביא לכמעט 100% התאמה בחשבוניות בצורה  
אוטומטית וללא מגע אדם.

התאמת נתוני חשבוניות בזמן אמת

אנחנו מאמינים באוטומציה ואוטומציה פירושה שאנשים בארגון עובדים פחות ומקבלים ערך אמיתי. 
חשבונית דיגיטלית היא המפתח להאצת מהירות העסק ולחיסול של תהליכים ידניים לא פרודוקטיביים. 
ניפנדו משמשת כשכבת הגנה עסקית  

הרעיון הוא שהחשבונית תעבור תהליך אימות ובדיקות נתונים עוד בטרם המעבר שלה למערכות ה-ERP בארגון ותעמוד בדרישות ובתהליכים שנקבעו ע”י הארגון שלך. בנוסף לאימות הנתונים, החשבוניות יעברו בדיקה גם אל מול נתוני הזמנות רכש ולקבלת הטובין, והכל בזמן אמת. ניתן להוסיף כללים וחוקה עסקית בהתבסס על דרישות ספציפיות לחשבוניות שונות על פי קטגוריית הוצאות, סכום, סוג הספק או כל משתנה אחר. הספקים מקבלים הודעה מיידית אם החשבונית אינה תואמת, כך שהם יכולים לתקן נתונים לפני שהחשבונית נכנסת למערכת הכספים שלך ולהימנע מעיכובים מיותרים. 

עם התאמה אוטומטית בזמן אמת, אתה יכול לעבד מיד קרוב ל 100% מהחשבוניות היישר למערכת ה- ERP שלך. משתמשים ייעודיים יקבלו התראה על החשבוניות המעטות הדורשות התייחסות, וכך מתאפשר לאנשי הכספים לשנות את אופן הפעולה שלהם מעיבוד ידני ומייגע לניהול ובקרה מונחה אוטומציה. 

בשורה התחתונה  אתה והספקים שלך הם המרוויחים העיקריים! 

  • ייעול תהליכים אמיתי והסרת סחבת ארגונית בתהליכי הטיפול בחשבוניות מספקים. 
  • הגברת שיתוף הפעולה והגדלת ההיענות בין הארגון והספקים 
  • ניהול טוב יותר של תזרים המזומנים וההון החוזר בחברה 
  • הפחתת עלויות התפעול